FBS ve LCFC Partnerlik Anlaşması 2023/2024 Sezonunda Da Devam Ediyor

FBS ve LCFC Partnerlik Anlaşması 2023/2024 Sezonunda Da Devam Ediyor

FBS olarak, 2023/2024 sezonunda Leicester City Futbol Kulübü (LCFC) Resmi Forma ve Spor Giyim Partneri olacağımızı bildirmekten büyük heyecan duyuyoruz. Partnerlik kapsamında, takımın forma ve spor giyim ürünlerinin ve King Power Stadı yedek kulübelerinin üzerinde FBS logosu yer alacak.

FBS ayrıca, kulübün merakla beklenen Güney Asya hazırlık turunun da Resmi Partneri olacak. Leicester City, tur kapsamında 23 Temmuz'da Bangkok'ta Tottenham Hotspur ile, 30 Temmuz'da ise Singapur'da Liverpool ile hazırlık maçına çıkacak. Bu çalışma sayesinde kulüple aramızdaki heyecan verici iş birliği açısından da yeni bir sayfa açılmış olacak.

Yıllardır LCFC ve tutkulu taraftarları ile güçlü bir ilişki kurabilmek adına büyük emek harcadık. Leicester City taraftarları için takımın kendi sahasına gezi düzenlemek ve LCFC oyuncularının katılımıyla işlemcilik eğitimleri vermek gibi bir dizi etkinlik gerçekleştirdik. Bu etkinlikler bize taraftarlarla ve işlemcilerle bağ kurma, onlar için anlamlı bir şeyler yapmak imkânı verdi.

FBS olarak, Leicester City'e 2023/2024 sezonunda başarılar diliyoruz. Kulübün sahip olduğu kararlılık ve yetenekle büyük başarılara imza atacağından eminiz ve bu yolculuğun bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz!

Yerel ödeme sistemlerinizle para yatırın

Veri toplama bildirimi

FBS bu web sitesini çalıştırmak için verilerinizin kaydını tutar. “Kabul Et” düğmesine basarak, Gizlilik politikamız kabul etmiş olursunuz.

Bizi Facebook'ta takip edin

Geri arama

Bir yönetici sizi kısa süre içinde arayacaktır.

Numarayı değiştir

Talebiniz kabul edildi.

Bir yönetici sizi kısa süre içinde arayacaktır.

u telefon numarası için bir sonraki geri arama talebi
sonra olabilir

Eğer acil bir sorununuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin
Canlı sohbet

İç hata. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz

Zaman kaybetmeyin - TDİ'nin ABD Dolarını ve kârı nasıl etkilediğini takip edin!

Tarayıcınızın eski bir sürümünü kullanıyorsunuz.

En son sürüme yükseltin ya da daha güvenli, rahat ve üretken bir yatırım deneyimi için başka bir tarayıcı deneyin.

Safari Chrome Firefox Opera