FBS Kişisel Alan Uygulaması Nasıl Kullanılır

FBS'deki kişisel alanınız, hesaplarınızı ve FBS ile olan etkileşiminizi yönetebileceğiniz bir yerdir.

Bu video dersinde FBS mobil kişisel alan uygulamasını nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz. Uygulamanın kullanışlı ve her yerden kullanımı kolay olduğunu göreceksiniz. FBS Kişisel Alan uygulamasını yükledikten sonra, FBS hesaplarınızı yönetebilecek ve işlem yapmaya hazır hale gelebileceksiniz.

Uygulamayı başlatırken, oturum açmanız gerekir. Bundan hemen sonra, tüm hesaplarınızı tek bir yerde göreceksiniz. İşte hem demo hem de gerçek Meta Trader ve FBS Trader hesaplarınız burada. Ayrıca, işlem platformu uygulamalarını indirebilirsiniz. Linkler sayfanın altındadır.

Promosyonlar

"Promosyonlar" sekmesinde aktif promosyonları bulabilirsiniz. Lütfen en çok beğendiğinizi seçin ve üzerine tıklayın. Ardından şartlar ve koşulların yer aldığı promosyon sayfasına geleceksiniz. Birçok farklı bonusumuz var ve her promosyona katılabilirsiniz, bu yüzden onlara göz atmaktan çekinmeyin! Sağ üst köşede, promosyon arşivini içeren bir sayfamız var. Burada geçmiş promosyonları bulabilirsiniz.

Para yatırma ve çekme

"Finans" sekmesi, paranızı yatırmak ve çekmek için size seçenekler sunar. Finans departmanımız 7/24 çalışıyor, bu nedenle para transferi için çok uzun süre beklemenize gerek yoktur. Bu sekmenin size gerçek hesaplarınız hakkında bilgi sağladığına dikkat edin. Demo hesaplar için uygulamadaki ilk sekme olan Gösterge Panelini ziyaret edin.

"Hesaplararası transfer" butonuna tıklayarak hesaplarınız arasında para transferi yapabilirsiniz. Ayrıca tüm işlemleriniz burada, "İşlem geçmişi" sayfasındadır.

Takvim

Bir sonraki klasör "Takvim" dir. Burada önemli ekonomik verilern bir listesini bulabilirsiniz. Bu verilerin Forex işlem enstrümanları üzerinde bir etkisi olacaktır. Belirli bir etkinliği bulmak için ülkeler, piyasa etkisi ve zaman için filtreleri kullanın. Örneğin, önümüzdeki ay euroyu hareket ettirebilecek olaylar buradadır. Etkinliğe basın, veriyle ilgili enstrümanlar ve son veriler hakkında ayrıtınlı bilgi ve sizi işlem yapmaya götürecek bir "İşlem yap" düğmesi bulacaksınız.

Aynı şey "Hisse Senetleri" sayfası için de geçerlidir. Burada temettü ödemelerini ve kazanç raporlarını inceleyebilirsiniz. Filtreler, belirli bir ülke, şirket veya zaman seçmenize yardımcı olacaktır.

Destek

Ayrıca bir "Diğer" sekmesi de vardır. Burada FBS destek ekibiyle bir sohbet başlatabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan ve sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyuyoruz.

İşlem yapmayı öğrenmek

Son olarak, üç seviye bulabileceğiniz "Eğitim" sayfasını kaçırmayın: Yeni başlayan, Orta seviye ve İleri seviye. Bilgiler, her seviyedeki işlemcinin anlayabileceği şekilde sıralanmıştır. İşlem dersleri sizin için her zaman mevcuttur.

FBS Kişisel Alan uygulamasını şimdi indirin ve mobil işlem yapmanın gücünü hissedin! Uygulamayı App Store ve Google Play'de "FBS – Trading Broker" adıyla bulabilirsiniz.

Yerel ödeme sistemlerinizle para yatırın

Veri toplama bildirimi

FBS bu web sitesini çalıştırmak için verilerinizin kaydını tutar. “Kabul Et” düğmesine basarak, Gizlilik politikamız kabul etmiş olursunuz.

Geri arama

Bir yönetici sizi kısa süre içinde arayacaktır.

Numarayı değiştir

Talebiniz kabul edildi.

Bir yönetici sizi kısa süre içinde arayacaktır.

u telefon numarası için bir sonraki geri arama talebi
sonra olabilir

Eğer acil bir sorununuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin
Canlı sohbet

İç hata. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz

Zaman kaybetmeyin - TDİ'nin ABD Dolarını ve kârı nasıl etkilediğini takip edin!

Tarayıcınızın eski bir sürümünü kullanıyorsunuz.

En son sürüme yükseltin ya da daha güvenli, rahat ve üretken bir yatırım deneyimi için başka bir tarayıcı deneyin.

Safari Chrome Firefox Opera